Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu builder.com  
 

Tek Kullanımlık Bardak Altlıkları & Baskılı Bardak kapakları

Oteller, Tatil, Köyleri, Havayolları, Restaurant ve Cafelerde kullanılan lüks bardak altlıklarını ve bardak kapaklarını sizler için imal ediyoruz. Bir veya iki renk , kabartma, gömme (klişe) baskılı bardak altıkları ile bir yüzeyi parlak (Amerikan Bristol) kağıda ofset baskılı her türden bardak için kapak imalatı için hizmetinizdeyiz.

50 Yıllık Tecrübe

50 yıllık tecrübemiz, imalatçı olmamızdan kaynaklanan hızlı servis imkanlarımız ve uygun fiyatlarımızla sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Vektörel Logo Dosyası & Pantone Renk Kodları

Logonuzun vektörel çizim dosyasını adobe illustrator (ai), aldus freehand (fh), corel draw (cdr) veya PDF olarak kullanılan renklerin pantone kodlarıyla birlikte göndermeniz baskı öncesi çalışmayı onayınıza sunup üretim planımıza almamız için yeterli olacaktır. Termin süresi işin onaylanmasından sonraki 10 iş gününü geçmez.


İmalat, Ambalaj ve Sevkiyat

Bardak altlıklarını 250 adetlik kutularda, 5000 adetlik kolilerde çok kısa bir zamanda imal edip anlaşmalı olduğunuz kargo veya ambar firması ile  adresinize gönderiyoruz.

Bardak kapaklarını ölçüsüne göre 2000 adet veya 2500 adet olarak paketlemekteyiz.


Teslimat

Siparişiniz ile beraber tercih ettiğiniz kargo veya ambar firmasını belirtmeniz ürünlerin teslimatını hızlandıracaktır.


Örneklerimiz

Dilerseniz baskılı bardak altlığı ve bardak kapağı örneklerimizi adresinize gönderebiliriz.

lamineli,laminesiz, tek kullanımlık, çok katlı, selülöz, buklet, otel, otel buklet, promosyon, pratik, hesaplı, reklam, ucuz promosyon, çay, çay damla, çay damlası,